Futbol

Futbol

Süper Amatör kümenin 7. haftasının açılış maçında son 15 dakika nefesleri kesti. Haftaya lider giren Anadolu Üniversitesi 75. dakikada Erçin ile öne geçse de Saadettin ve Fethi'nin gollerine engel olamadı. Bu sonuçla Demirspor puanını 14 e yükselterek lider ile puan farkını 2 ye indirdi.

Tülomsaş genel müdürümüz Hayri Avcı,Başkan Ali Yaşar Nal,Genel kaptan Özkan Güngör ve Edikop Başkanı Mehmet Alp ve yönetim kurulu üyeleri Demirspor antremanını ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu.

Devamını oku...Bölgesel Amatör Bal Ligi'ne Yükselme maçında Eskişehir Demirspor ve Kurtuluşspor karşı karşıya geldi. Maçın sonucunu penaltı atışları belirledi.

Devamını oku...


Eskişehir Demirspor antrenör Cemalettin Gümüşay ile sözleşme imzaladı. Kulüp Başkanımız Sayın Ali Yaşar Nal, Genel Kaptanımız Sayın Özkan Güngör ve Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Abdullah Turhan'ın hazır bulunduğu törenle Gümüşay kendisini Lokomotif yapan imzayı attı. Deneyimli çalıştırıcı Demirspor ile başarılı bir sezon geçirmek istediğini söyledi
Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’taki Demirspor  Afyon deplasmanında İscehisarspor ile karşılaştı. Temsilcimiz sahadan 2-0’lık yenilgiyle ayrıldı. Ev sahibi takımın gollerini 30’uncu dakikada Ahmet Şahin ve 34’üncü dakikada Hüseyin Şahin attı. Lokomotif bu yenilgiyle 12 puanda kalarak 13 takım arasında 8’inci sırada yer aldı. En azından 1 puan ümidiyle Afyona giden Demirspor üzgün döndü.
Eskişehir Demirspor Resmi Web Sayfası