Uzakdoğu Sporları

Uzakdoğu

Tülomsaş Genel Müdürü Sayın Hayri Avcı, Eskişehir Demirspor'un başarılı sporcusu Muhammed Sabri Turhan'ı ödüllendirdi. Geçtiğimiz günlerde Samsun'da yapılan ve 7 ülkeden 400'e yakın sporcunun katıldığı Uluslararası Milli İrade Wushu Sanda Şampiyonasında Milli takım adına yarışan Demirspor sporcusu Muhammed Sabri Turhan 3. olarak hem ülkemizi hem şehrimizi hem de kulübümüzü mutlu etmişti. Başarılı sporcuyu makamında kabul eden Tülomsaş Genel Müdürümüz Sayın Hayri Avcı, sporcumuzu altın ile ödüllendirirken, Demirspor kulüp başkanı Sayın Ali Yaşar Nal da tebrik etti.
Eskişehir Demirspor kulübü sporcusu Dilara Kartal Taekwon-Do da Balkan 3.sü oldu. 23-25 Eylül tarihlerinde Bulgaristan’ın Dupnitsa kentinde yapılan Taekwon-Do Balkan Şampiyonasında Milli forma ile İlimizi temsil eden Demirspor lu Dilara Kartal Balkan 3.sü olarak sevindirdi.

Devamını oku: Demirspor'da Kartal Sevinci

TÜLOMSAŞ Genel Müdürümüz Hayri Avcı ve Genel Md. Yrd. Kulüp Başkanımız Ali Yaşar Nal başarılı sporcumuz Dilara Kartal ı ve annesi Fatma Kartal ı makamında kabul ederek sporcumuzu elde ettiği başarı dolayısıyla tebrik ederek, kendisine altın hediye etti.
Eskişehir Demirspor Tekvando sporcusu Dilara Kartal, 24-25 Eylül'de Bulgaristan'da düzenlenecek olan Balkan Şampiyonasında 47 Kg Yıldız Bayanlarda Türkiye adına yarışmak üzere davet almıştır. Kendisini tebrik eder ve müsabakada başarılar dileriz.
30 Mayıs'ta Marmaris'te düzenlenen 'Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nda kulübümüz oyuncusu Dilara Kartal Türkiye 3. sü olarak büyük bir başarıya imza attı. Sporcumuzu tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıca turnuva boyunca emek sarf eden diğer sporcularımız ve antrenörlerimizi de kutlarız.
Eskişehir Demirspor Resmi Web Sayfası