Demirspor'da Kartal Sevinci
Eskişehir Demirspor kulübü sporcusu Dilara Kartal Taekwon-Do da Balkan 3.sü oldu. 23-25 Eylül tarihlerinde Bulgaristan’ın Dupnitsa kentinde yapılan Taekwon-Do Balkan Şampiyonasında Milli forma ile İlimizi temsil eden Demirspor lu Dilara Kartal Balkan 3.sü olarak sevindirdi. 12 Ülkeden sporcuların katıldığı Balkan Şampiyonasında Ülkemizi Demirspor u ve ilimizi temsil eden sporcumuz yarı finale kadar nakavtla rakiplerini geçti. Yarı finalde Avrupa Şampiyonu Romen sporcu ile eşleşen Kartal yenilerek 3.lükle yetinmek zorunda kaldı. Yıldız bayanlar 47 kg. da ringe çıkan Dilara Kartal’ın antrenörü ve Eskişehir Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Turhan’da “hedefimiz Balkan Şampiyonluğuydu , Dilara bunu başaracak yeteneğe sahip bir sporcumuz. Ancak 3.lükte güzel bir sonuç İnşallah bir daha ki sefer Balkan Şampiyonu olarak dönecek buna inanıyorum bize destek olan TÜLOMSAŞ Genel Müdürümüz Hayri Avcı ve Genel Müdür yardımcımız ve Demirspor Kulübü Başkanımız Ali Yaşar Nal a teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.
Eskişehir Demirspor Resmi Web Sayfası